Drukarnia

Drukarnia – szybki druk na zamówienie.

 

Foldery, ulotki, wizytówki to popularne formy komunikacji z Klientem. Jedną z ważniejszych kwestii w projekcie jest uświadomienie różnic między wizytówką, folderem i ulotką. O ile rozróżnienie wizytówki i ulotki nie generuje problemów, o tyle problematyczną czasami pozostaje kwestia ulotki i folderu (pod kątem ilości informacji jakie Klienci chcą w nich zawrzeć). Nasza drukarnia cyfrowa dysponuje potencjałem aby tworzyć spersonalizowane prace w trybie „szybkiego druku” od ręki. Dzieki zastosowaniu najnowszych technologii małoformatowego druku cyfrowego slogan „Dzisiaj projekt – dzisiaj folder” staje się jak najbardziej realne.

Drukarnia wielkoformatowa

Drukarnia w swoim parku maszynowym posiada plotery wielkiego formatu realizujące zlecenia druku na wielu mediach w ilościach od 1 sztuki, bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z orzygotowalnią. Nasza oferta w dziale drukarni wielkoformatowej wykonuje między innymi:
– banery reklamowe, naklejki na foliach samoprzylepnych, druk reklam na płytach warstwowych dibond, druk plakaów wielkoformatowych, druk grafik do podświetleń typu „city light”, druk afiszy, systemów wystawienniczych itp.

Drukarnia offsetowa

Ten dział naszej drukarni realizuje cały szereg produktów poligraficznych w wyższych nakładach produkcyjnych. Oferta obejmuje między innymi druk ulotek, folderów, katalogów, kalendarzy, papierów firmowych, druk wizytówek, kalendarzyków,plakatów i wielu innych asortymentów uzywanych do promocji i reklamy.  Druk materiałów odbywa się na wielokolorowych maszynach drukarskich w gramaturach od 80gr/m2 do 400gr/m2.  Zapraszając do współpracy gwarantujemy wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

Drukarnia cyfrowa online

Drukarnia cyfrowa.

To bezspornie jeden z ważniejszych działów w naszej agencji. To właśnie w naszej drukarni cyfrowej sa drukowane wszystkie prace ekspresowe – personalizowane w trybach super szybkiego druku. Drukarnia cyfrowa pozwala nam na bardzo szybką reakcję dotycząca realizacji „od ręki”. To dzięki drukowi cyfrowemu nasza dewiza „dzisiaj projekt – dzisiaj folder” staje sie realny i w 100% wykonalny.
Drukujemy między innymi wszelkiego rodzaju wizytówki, papiery firmowe, ulotki, foldery, katalogi, etykiety i naklejki w nakladach minimalnych od 1 sztuki. Nasza drukarnia cyfrowa w sposób niepomierny pozwoliła nam na zwiększenie konkurencyjności i wytwarzania produktów poligraficznych w ekspresowych trybach realizacji.

Przykładowe ceny w naszej drukarni

Przedstawiamy kilka najbardziej popularnych produktów oferowanych przez nasza drukarnię.  Prezentowana oferta zawiera mały wycinek naszej oferty produktowej. Ceny podane w poniższej publikacji należy traktować orientacyjnie.

 

Nazwa produktu   Nakład  Cana
Wizytówka pełnokolorowa jednostronna:   wymiar: 90mm x 50mm 100 szt 39,00 zł
Ulotka reklamowa dwustronna full kolor,   wymiar:  A7  | gramatura: 135gr 100 szt 69,00 zł
Ulotka reklamowa dwustronna kolor 4+4,  wymiar:  A5  | gramatura: 135gr 100 szt 89,00 zł
Roll UP jednostronny – full kolor   | wymiar: 85cm x 200cm 1 szt 149,00 zł
Banery reklamowe – full kolor materiał frontlight gramatura 510gr/m2  większe zlecenia już od 19,00 zł/m2
Plakaty wielkoformatowe – papier prezentacyjny gr. 180gr/m2 – druk solwentowy HQ  większe zlecenia już od 19,00 zł/m2
Naklejki wypukłe – żywiczne 3D Logo  |  formatka A4  | dowolne ksztalty | polimer  1 arkusz  od 99,00 zł/ark
Kasetony reklamowe – jednostronne | dowolna grafika | wymiar 400mm x 500mm  1 szt  od 199,00 zł/szt
Reklamy na samochód – oklejenie samochodu małego | 2x drzwi 1x szyba tylna  1 kpl  od 149,00 zł/szt