Projekty – studio grafiki komputerowej

Studio grafiki komputerowej – projektowanie graficzne.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania reklamowe począwszy od projektowania i wizualizacji aż po wdrożenie – produkcję, oraz usługi montażowe zwieńczające proces produkcyjny. Dla najbardziej wymagających Tworzymy całościową obsługę z opracowaniem logotypów, obsługi poligraficznej, poprzez usługi internetowe związane z wizerunkiem Firmy w internecie. Dla tego typu usług stworzyliśmy osobną markę – specjalizującą się w grafice i reklamie internetowej. Studio grafiki to. również usługi związane z filmem i fotografią. Realizujemy krótkie budżetowe produkcje filmów promocyjnych i reklamowych. O tym specyficznym dziale napiszemy w dalszej części oferty.

Projektowanie graficzne logotypów – reklam – ulotek – folderów – katalogów

Znaki graficzne – loga firmowe * strony internetowe www * publikacje informacyjne – reklamowe dla działów poligrafii jak również e-reklamy internetowe. W naszym studiu graficznym wykonasz profesjonalne projekty najprostszych publikacji w postaci wizytówek – papierów firmowych o indywidualnym przekazie graficznym. Jak również bardziej złożone prace projektowe niezbędne do dalszego zlecenia produkcji : – ulotki, foldery, katalogi, plakaty, teczki ofertowe – kartki firmowe i pocztówki okolicznościowe, karty biznesowe – kalendarze i indywidualne wydawnictwa akcydensowe Nasza oferta obejmuje również projekty z zakresu reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Tworzymy indywidualne elementy wizerunku Firmy, zintegrowane z wszelkimi poczynaniami reklamowymi potencjalnego klienta. Produkty z działu kompleksowej obsługi projektowej, dotyczą pełnej zgodności wizerunkowej Outdoor & Indoor tworzonych projektów. Nasz klient ma wgląd i wpływ na każdym etapie realizacji tworzenia wizerunku jego Firmy lub produktu.

Projekty graficzne –  to również film

 

W związku z coraz bardziej rosnącymi. wymaganiami naszych klientów, stworzyliśmy integralny dział: Air Video Team  zajmujący się tylko i wyłącznie produkcjami filmowymi jak również fotografią z lotu ptaka. Naszą ofertę medialną kierujemy do firm szukających możliwości kompleksowej obsługi marketingowej w jednym. miejscu i z jednym podmiotem dbającym o wspólny wizerunek firmy, oferowanych produktów czy promowanych usług. W przypadku zainteresowania naszym działem filmowym prosimy o odwiedzenie  naszego portfolio na portalu Vimeo.